szczotki

Jak to działa?

Nowoczesny design budynków to przede wszystkim połączenie szkła i metalu. Wygląd współczesnych apartamentowców, kompleksów handlowych, banków, czy biurowców charakteryzują atrakcyjne wizualnie wysokie szklane fasady, gładkie elewacje oraz panoramiczne okna. Utrzymanie tych elementów w czystości to problem każdego administratora, właściciela bądź najemcy takiego budynku.

Tradycyjna technologia czyszczenia wyżej wymienionych powierzchni przez tzw. alpinistów lub za pomocą podnośników hydraulicznych  jest bardzo droga i czasochłonna. Środki chemiczne zastosowane przy konwencjonalnym myciu elementów przezroczystych niejednokrotnie zostawiają zacieki i smugi co przekłada się na  niezadowolenie klientów.

Jak to działa?

Technologia Water Fed Pole firmy Brodex wykorzystuje procesy demineralizacji i odwróconej osmozy do uzyskania nieskazitelnie czystej wody. Odwrócona osmoza to proces naturalny, którego istotę stanowi odesparowanie wody od substancji w niej rozpuszczonych. Filtracja dokonywana jest za pomocą specjalnej, wykonanej z najlepszych materiałów membrany (BRODEX Membrane), przez którą mogą przenikać tylko cząsteczki wody - wszelkie zanieczyszczenia zostają oddzielone i odprowadzone do ścieków.

Pozbawienie wody zanieczyszczeń i minerałów sprawia, że nie tylko ma ona doskonałe właściwości czyszczące ale również szybko i co najważniejsze absolutnie bez śladów odparowuje z umytej powierzchni.

Woda poddana filtracji membranowej doprowadzana jest do brudnej powierzchni za pomocą tzw. przepływowych szczotek teleskopowych (ang. lightweight poles). Są one wykonane z włókien węglowych lub innych specjalistycznych lekkich materiałów co pozwala jednemu człowiekowi na swobodne operowanie szczotką i dokładne wyczyszczenie zabrudzonej powierzchni nawet do wysokości VI piętra!!!

Doskonałą jakość wykonanej usługi gwarantuje także włókno z którego wykonane jest włosie szczotki – w ofercie posiadamy zarówno produkty światowego lidera duńskiej firmy VIKAN a także solidne i niezwodne szczotki BRODEX Brushes.

Dzięki zastosowaniu technologii oferowanej przez naszą firmę w miejsce tradycyjnych zacieków i smug po wyczyszczeniu okien przez specjalistów stosujących środki chemiczne otrzymujemy doskonale wyczyszczoną, lśniącą powierzchnię.