Systemy mycia

Wybór systemu

Wybór właściwego systemu uzależniony jest przede wszystkim od liczby zleceń jaką chcemy obsługiwać. Dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, pragnących ograniczyć początkową inwestycje do minimum polecamy idealnie dopasowany do takich potrzeb system o pojemności 250 litrów. Dla firm mających zakontraktowane duże zlecenia idealne będą systemy 650 lub 1000 l.
Również wybór sposobu zamontowania systemu (van, przyczepa lub stacjonarnie) zależy od rodzaju obsługiwanych zamówień.

650 DI

Systemy DI

Należy pamiętać, iż tańsze w momencie zakupu systemy DI (De-Ionised) przeznaczone są do pracy w rejonach gdzie pobierana woda jest miękka. Filtrowanie przez nie wody o średnim lub wysokim stopniu twardości sprawi, iż na czyszczonej powierzchni pozostaną smugi a koszt eksploatacji urządzenia znacznie wzrośnie (częsta wymiana wkładu do filtrów, notoryczne awarie filtrów).

System DI

650 RO

Systemy RO

W przypadku gdy pobierana przez nas woda jest średnio twarda lub twarda idealnym w użytkowaniu okaże się system RO (Reverse Osmosis). Dzięki zaawansowanej filtracji uzyskamy tzw. wodę osmotyczną, która bez problemu wyczyści brudną powierzchnię a następnie bez śladu z niej odparuje.

System RO