szczotki

BRODEX PortaPower – system mobilny RO

Porta PowerPrzenośny system filtracji o wysokim wskaźniku produkcji wody osmotycznej. Nowy system BRODEX PortaPower został wyprodukowany z myślą o nowych użytkownikach chcących maksymalnie ograniczyć koszty związane z usługami mycia okien i elewacji o gładkiej strukturze. Teraz aby profesjonalnie myć szklane elewacje nie musisz już kupować vana – wystarczy, że kupisz BRODEX PortaPower!!!

PortaPower umożliwia produkcję i dostarczanie ogromnej ilości oczyszczonej wody nawet do 200 litrów na godzinę. Wystarczy tylko źródło wody aby jeden lub dwóch operatorów mogło bez przeszkód myć elewacje do wysokości V – VI pietra !!!

Zalety systemu BRODEX PortaPower:

Oszczędność czasu

PortaPower system jest mały, mobilny dzięki czemu nie ma problemu z jego transportem wystarczy nawet samochód osobowy. Co najważniejsze – nie ma potrzeby uzupełniania wody, gotową wodę osmotyczną uzyskuje się w procesie filtracji w trakcie wykonywania pracy.

Oszczędność pieniędzy

Możliwość używania systemu samodzielnie bez konieczności zakupu vana lub dodatkowego samochodu. Dzięki temu oszczędzasz także na opłacie związanej z instalacją systemu.To zdecydowanie najkorzystniejsze rozwiązanie na rynku!

Ekologia

System przyjazny środowisku (brak potrzeby użycia środków chemicznych).

Bezpieczeństwo

System PortaPower nie wymaga wykorzystania żadnych rusztowań, platform ani podnośników. Wraz ze szczotkami teleskopowymi sięga aż do wysokości 18 metrów.

Porta PowerDane techniczne:

Waga: 41 kg
Wymiary: wys.135 cm x głęb.48 cm x szer.56 cm
Gwarancja: 12 miesięcy
Zasilanie: własna bateria i/lub zewnętrzne źródło prądu
Woda: kran zewnętrzny ogólnodostępny (złączki standardowe)

Pamiętaj:

• Niski koszt pracy i zakupu
• Ilość osób mogących jednocześnie wykonywać pracę: 2
• Zasięg 18 metrów
• Wydajność 200 l wody na godzinę, 200 m2 na godzinę
• Mała strata wody 30 – 40% (w procesie odwróconej osmozy)
• Nie wymaga vana
• Brak środków chemicznych