Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Wszystkie nasze urządzenia czyli zbiorniki, szczotki teleskopowe, a także drobne akcesoria użytkowe są regularnie testowane i w pełni bezpieczne. Technologia montażu systemów Water Fed Pole spełnia wszelkie standardy międzynarodowej organizacji MIRA słynącej z przeprowadzania testów wypadkowych w samochodach Formuły 1.

W związku z tym rekomendujemy, aby montaż urządzeń Water Fed Pole  przeprowadzany był tylko przez specjalistów BRODEX Polska. Dopuszczamy także opcję montażu samodzielnego jednak wszyscy zainteresowani takim rozwiązniem muszą przejść w siedzibie BRODEX Polska odpowiednie szkolenie.
W przypadku zakupu systemu z przenaczeniem do montażu w vanie w celu zapewnienia Państwu maksymalnego bezpieczeństwa pracy całą podłogę części załadunkowej pokrywamy specjalną antypoślizgową powłoką!

Pamiętajmy, że praca z systemami BRODEX w przeciwieństwie do tradycyjnych metod czyszczenia (tzw. alpiniści, podnośniki, wysokie drabiny) spełnia wszelkie normy prawne wymagane w krajach zachodnioeuropejskich. Wybierając naszą nowoczesną technologię gwarantują Państwo swoim pracownikom pewną i bezpieczną pracę.