kropla wody

Grupa Exref

EXREF to oficjalny na terenie Polski, Europy Centralnej i Wschodniej przedstawiciel BRODEX Machine Services UK i DAKA SERVICES NETHERLAND – firm z wieloletnią tradycją, o ugruntowanej pozycji rynkowej na świecie. Marki, które reprezentujemy to wiodący producenci systemów służących do czyszczenia powierzchni szklanych, fasad i elewacji o gładkiej strukturze przy użyciu wody osmotycznej

EXREF to firma, która powstała w celu dystrybucji produktów DAKA SERVICES NL i BRODEX Machine Services UK w Polsce, Europie Centralnej i Wschodniej.

W naszej ofercie mamy także usługi mycia m.in.  fasad, elewacji szklanych oraz okien w zupełnie nowej nowej jakości zarówno przy użyciu wyłącznie nowoczesnych technik typu Water Fed Pole a także za pomocą dostępu linowego. Naszą ofertę wsparcia technicznego kierujemy zarówno do bezpośrednich Użytkowników naszych systemów jak i do potencjalnych Klientów zainteresowanych naszymi urządzeniami. Oferujemy usługi projektowania i instalacji systemów opartych na technologii mycia wodą osmotyczną jako alternatywę mycia techniką tradycyjną.